QBL Systems

Misja

Chcemy być autentycznym i rzetelnym partnerem każdego naszego klienta. Chcemy wspierać jego działalność oraz rozwój dostarczając produkty zgodne, kompletne, funkcjonalne i trwałe. Na czas.

Staramy się tworzyć koncepcje i jakość, które spełnią oczekiwania właścicieli ośrodków narciarskich, wypożyczalni sprzętu zimowego, górskich hoteli, czy sklepów sportowych - niezależnie od szerokości i długości geograficznej, które określają lokalizację ich działalności.
Tworząc produkty identyfikujemy najpierw najważniejsze, uniwersalne cechy, których oczekiwać oraz szukać będą ich nabywcy i użytkownicy.

Wyjście naprzeciw potrzebom naszych międzynarodowych klientów wymaga kompetencji, otwartości na zmiany oraz elastyczności. Uczymy się każdego dnia przyswajać te kluczowe cechy i urzeczywistniać je w naszym otoczeniu konkurencyjnym - zmieniając swój sposób widzenia, metody prowadzenia biznesu, szukając lepszych rozwiązań, podejmując wyzwania oraz czerpiąc z gromadzonego doświadczenia.

Chcemy stać się Twoim Partnerem – w jakichkolwiek górach, czy w jakimkolwiek mieście na świecie korzystasz z systemów przechowywania sprzętu zimowego.